Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Technická vybavenost bytů v Náměšti nad Oslavou

Technická vybavenost bytů v Náměšti nad Oslavou


Kategorie: Bytová politika

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: V práci je porovnáno technické vybavení bytů, tedy v jakém procentuálním zastoupení je zavedena voda, plyn, topení, elektřina do bytových jednotek v Náměšti nad Oslavou v poměru k celorepublikovému průměru zjištěného během Sčítaná lidí, domů a bytů v roce 2001.

Obsah

1.
Zadání
2.
Vypracování
3.
Závěr
4.
Použité zdroje

Úryvek

"Ve cvičení jsme srovnávali technickou vybavenost bytů v obcích obce s rozšířenou působnosti Náměšť nad Oslavou s celorepublikovými údaji.
Zhodnocení jsme provedli v pěti kategoriích: vybavenost vodovodem, plynem, samostatnou koupelnou, samostatným záchodem a ústředním (etážovým) topením.
Z celkového počtu 4799 bytů mělo 4649 bytů vodovod, 2549 bytů plyn, 4517 bytů koupelnu,4194 bytů záchod a 3869 bytů topení.Ve srovnání s ČR zaostávají obce v průměru především v počtu bytů napojených na plyn, kdy v obcích obce s rozšířenou působností Náměšť nad Oslavou má výhodu plynu 53,1% všech bytů,ve srovnání s ČR je to hodnota o 10% nižší.Ostatní hodnoty jsou přibližně stejné,ale ve všech kategoriích jsou obce hůře než průměr ČR.
Nejlepší bytovou vybavenost má obec Zahrádka, která ve všech ukazatelích, kromě plynu, předstihuje úroveň ČR.Vodovod v této obci má všech 45 bytů.Koupelnu,topení a záchod mají bez 5% procent všechny byty.Počet bytů stopením předstihuje celostátní průmět o 12%.
Obec Zahrádka je také jedinou obci spadající pod Náměšť nad Oslavou,ve které je jakákoliv kategorie zastoupena 100%."

Poznámka

Práce se skládá z tabulek, čistého textu obsahuje max. půl strany.

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x459380c917cab.zip (36 kB)
Nezabalený formát:
Namest_nad_Oslavou.doc (215 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse