Seminarky.cz > Čtenářský deník > Obsahy a rozbory děl > > Diane Chamberlain: Soukromé životy

Diane Chamberlain: Soukromé životy


Kategorie: Americká literatura od 20. století

Typ práce: Obsahy a rozbory děl

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Tato práce se věnuje známému dílu Diane Chamberlain Soukromé životy. Poměrně stručně se zabývá samotným dějem příběhu.

Úryvek

"Diane Chamberlain: Soukromé životy
Úspěšná filmová herečka Eden Rileyová se po ztroskotání svého manželství rozhodne zinscenovat pravdivý životní příběh své matky, spisovatelky Kateřiny Swiftové. Vydává se do malé vesničky Lynch Hollow za svou tetičkou Lou a strýcem Kylem. Nahlédnout do minulosti jí usnadní sada deníků, které si Kateřina psala od svých třinácti až do jednatřiceti let, kdy se rozloučila se životem. Tenkrát Eden byly čtyři roky, takže zná svou matku víceméně jen z vypravování, jež není příliš líbivé. Kateřina Swiftová byla považována za šílence.
Odhalením skutečné tváře Kateřiny Swiftové je Eden šokována. Toto těžké období jí pomůže překonat Ben, muž který v Eden probudil novou lásku a chuť do života. Ani tenhle vztah však není ideální. Po určité době se Eden dovídá, že byl Ben odsouzen za zneužívání své pětileté dcerky. Následuje další rána pro Edenino srdce. Její důvěra k Benovi se pomalu rozplývá, i když nevěří tomu, že by tak citlivý člověk mohl někomu ublížit.
Nakonec se vše vysvětlí a oba milence k sobě váže mnohem silnější pouto než dřív."

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x49b0f45c16a28.zip (8 kB)
Nezabalený formát:
Chamberlain___Soukrome_zivoty.doc (29 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse