Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz: Vaše studentská "knihovna"

Jsme největší portál se studentskými pracemi v České republice.

Už téměř 20 let nám každý den zasíláte své seminární práce, zápisky z přednášek a hodin, čtenářské deníky, diplomky a mnoho dalších. S vaší pomocí jsme zatím shromáždili přes 26 000 unikátních materiálů z desítek předmětů a oborů.

Všechny práce zařazujeme do přehledného katalogu a zajišťujeme k nim rychlý a pohodlný přístup.

Naším cílem a filosofií je pomoci vám zužitkovat materiály, nad kterými jste strávili desítky hodin času. Chceme být internetovou „knihovnou“, kde nezapadne nic, co jste tak pracně vytvořili, a kde se můžete inspirovat a navázat na to, co vytvořili studenti před vámi.

Vložením práce na Seminárky.cz pomůžete dalším studentům a vyděláte si

Co Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz nabízejí?

Databáze studentských prací s 26 000 unikátními materiály!

  • Bohatý katalog s tisíci materiálů z řady oborů a předmětů, nejrůznějšího typu, rozsahu nebo jazyka.

  • Kvalitní vyhledávání podle klíčových slov a množství parametrů. Naše databáze je nejen rozsáhlá, ale také v ní všechno snadno najdete.

  • Detailní popis vlastností a obsahu práce vám pomůže se rozhodnout, jestli je práce pro vás to pravé. Ještě než si ji stáhnete, víte o ní vše potřebné.

  • Rychlé a bezpečné systémy platby vám jako stahujícím zajistí pohodlný přístup k jakékoli práci a jako autorům bezstarostný a snadný výdělek.

  • Naše e-mailová podpora je připravena zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se funkcí serveru a vyřešit vaše případné potíže. Nejčastější otázky jsme pro vás rovnou zodpověděli v našem FAQ.

  • Příjemné uživatelské prostředí. Neustále se vyvíjíme, abyste se u nás cítili dobře. 

Výdělek za práci, kterou už máte hotovou!

  • Publikujte u nás své studentské práce a my Vám dáme odměnu nejen jednorázově při jejich zveřejnění, ale také pravidelně za každé jejich další stažení jinými uživateli. Podrobný přehled odměn najdete zde

  • Vydělaná částka se Vám střádá na uživatelském kontě a po dosažení určité výše ji můžete použít na zakoupení prací dalších uživatelů nebo si ji nechat zaslat na účet.

  • Postaráme se o optimální prezentaci vašich prací. Stačí materiál na server vložit uvést o něm některé informace a veškerou další práci s jeho prezentací dalším uživatelům portálu vykoná zkušený autorizační tým.

  • Vysoká návštěvnost portálu Seminárky.cz  Vás zajišťuje mnoho potenciálních zájemců o Vaše práce.

AMOS - Centrum vzdělávání. Kdo jsme? 

Jsme na trhu od roku 1998

Upozornění

Provozovatelé portálu Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz prohlašují, že jsou tyto portály vytvořeny a provozovány v dobré víře a v duchu dobrých obchodních mravů, nemají v úmyslu někoho poškodit nebo mu způsobit újmu. Postoupení práv k Vašemu dílu (diplomky, bakalářky, seminárky a další studentské a absolventské práce) nemá v tomto případě písemnou formu vyžadovanou autorským zákonem dle oddílu 1 o licenční smlouvě a §§ 46 a 47, a to s ohledem na to, že se nejedná o výhradní postoupení práv, tzn. že své dílo můžete dále volně šířit třetím osobám dle svého uvážení. V tomto případě se jedná o tzv. nevýhradní postoupení licenčních práv, které nevyžaduje písemnou formu a postačí pouze Váš souhlas se smluvními podmínkami uvedenými na našem webu.

Provozovatelé nemohou garantovat, že veškeré zveřejněné práce (tj. diplomky, bakalářky, seminárky či jiné seminární či absolventské práce) byly poskytnuty skutečným autorem těchto prací. Naleznete-li vlastní práci (tzv. diplomky, bakalářky a další absolventské práce, seminárky či jiné studentské práce) zveřejněnou na našem webu bez Vašeho souhlasu, neprodleně nás kontaktujte na naší emailové adrese info@seminarky.cz. Po prokázání, že jste skutečně původním autorem, a na základě naší vzájemné dohody, bude sjednán způsob nápravy (omluva, odstranění práce z portálu, převedení dosavadních výnosů na skutečného autora práce).

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním stránek.