Electric girl


Kategorie: Česká literatura od 20. století

Typ práce: Obsahy a rozbory děl

Škola: Základní škola Hostivice, Hostivice

Charakteristika: Práce stručně popisuje děj knihy Electric girl.

Obsah

1.
Text

Úryvek

"Typ: E-kniha
Aplikace, web: Wattpad
Autor: Ladymys98
Počet kapitol:
Druh: Fantasy

Hlavní postavy: Celý rod Navitas(lidé ovládající energii), Susan Elizabeth Moryer-hlavní hrdinka, která je odvážná a tvrdohlavá.

Tato kniha je o rodu Navitas, který žije v obrovské pevnosti, kde jsou skryté před zraky ostatních. Protože nikdy nevycházejí, lidé začínají mít podezření, že se tam děje něco nekalého. Proto nejvyšší vysílají 17ti letou Susan a jejího expřítele Luka mezi lidi, kde budou studovat a dělat vše, co dělají normální lidé.
Hned první den se Susan seznámí se sousedy Alicí, Adrianem a Liamem. Susan si po pár společných večerech uvědomuje, že se do Liama bláznivě zamilovala, ale snaží se to zapřít, protože Liam mám každý den jinou dívku.
Když jdou obě dvě “rodiny” na společné víkendové stanování, Liam se spolu se Susan ztratí v lese. Jsou odřízlí od civilizace. Nemají signál. Dlouho do noci bloumají, než dojdou ke starému zapadlému motelu. Zatímco Liam platí za noc, Susan jde do pokoje napřed. Nahoře na chodbě jí ale napadne jeden opilý muž, který se jí pokusí znásilnit. To se mu ovšem nepodaří, protože Liam to postřehl a zmlátil ho. Susan Liamovi do noci brečí do trička a usnou v náručí. Ráno je díky GPS najde Alice s ostatními a vyrazí domů."

PoznámkaPRÁCE BYLA UVOLNĚNA BEZ NÁROKU NA HONORÁŘ

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x556dfa2a03b4.zip (9 kB)
Nezabalený formát:
Elektric_girl.doc (30 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse