Seminarky.cz > Studijní podklady > Výpisky z knih, recenze > > Ines Kroegerová: Stříhání vlasů: Mimořádně líbivé sestřihy pro dívky a chlapce krok za krokem

Ines Kroegerová: Stříhání vlasů: Mimořádně líbivé sestřihy pro dívky a chlapce krok za krokem


Kategorie: Ostatní předměty

Typ práce: Výpisky z knih, recenze

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Práce v hlavních bodech popisuje obsah jednotlivých části knihy Stříhání vlasů: Mimořádně líbivé sestřihy pro dívky a chlapce krok za krokem autorky Ines Kroegerové.

Obsah

1.
Předmluva
2.
Kapitoly
3.
Tipy, fotografie, slovníček

Úryvek

"Knihu uvádí předmluva v délce několika vět hovořící všeobecně o hlavní dějové myšlence knihy, a to stříhání vlasů. Autorka požádala o napsání předmluvy Uda Walze.

Zvláštní částí knihy je příprava na stříhání včetně pomůcek na stříhání, kadeřníka a zákazníka, se jménem Zábava při každém stříhání.

Každou kapitolu uvádí pár vět nastiňující následující obsah kapitoly. 1. kapitola obsahuje stručný popis základních kadeřnických pomůcek ke stříhání. 2. kapitola popisuje techniky stříhání vlasů a jejich slovní a obrazový popis. Dívčí vlasové sestřihy a jejich vizuální dokumentace nabízí 3. kapitola. V pořadí 4. kapitola předvádí osm verzí dívčích účesů. 5. a 6. kapitola nabízí ukázku chlapeckých a pánských sestřihů. Poslední kapitola, s názvem Tipy, tipy, tipy, obsahuje tipy a návody na úpravu účesů ze 4 oblastí, a to vlasový styling, nástroje, fénování a ozdoby.

Celou knihou doprovází „okýnka s tipy“, ve kterých jsou vepsané rady pro zlepšení a úpravy účesů.

Celou knihu doprovází obrazová dokumentace ve formě fotografií. Každá fotografie je opatřená podrobným popiskem k ději na fotografii.

Na konci knihy je zařazen slovníček. V něm jsou abecedně seřazena speciální hesla spojená s úpravou vlasů, která jsou zde podrobně vysvětlena. Taktéž na konec knihy zařadili rejstřík. Zde jsou podle abecedy seřazena kadeřnická hesla s výčtem stran, na kterých se vyskytují."

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x515df8be7389b.zip (8 kB)
Nezabalený formát:
Ines_Kroegerova_Strihani_vlasu.doc (31 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse