Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Invex a Digitex 2006 - článek

Invex a Digitex 2006 - článek


Kategorie: Technické - ostatní

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Práce je krátkým článkem na téma dvou mezinárodních veletrů s technikou Invex a Digitex, které se konají každoročně na brněnském výstavišti. Jedná se o stručné představení obou výstav a také o představení některých zajímavých vystavovatelů.

Úryvek

"Mezi firmy které mě zaujali patří DAMA Service S.r.l. Je to italská společnost, která je na trhu již 15 let v oblasti obnovy všeobecně kompatibilních náplní do tiskáren, materiálů pro tisk a v projektování, konstrukci, výrobě a prodeji zařízení.
Dále pak stánek České pošty, u kterého jsme si mohli vyzkoušet elektronický podpis, nechat se vyfotit na pohlednici, kterou zdarma zašlou na určenou adresu, nebo si vyzkoušet nejnovější způsob jak podat trestní oznámení přímo na vaší poště. Toto trestní oznámení bylo přes internet posláno do druhého pavilonu, kde sídlila státní správa a ještě ten den jsme se mohli dozvědět, jak byla stížnost vyhodnocena. Jedná se o naprostou novinku, která má urychlit jednání.
Nakonec firma která prezentuje na trh soustruh, který dokáže z jednoho kusu materiálu například kovu, plastu nebo silikonu vytvořit i ty nejsložitější součástky například záklapku, která je z jedné strany zajištěna a z druhé strany jde otevřít. "

Poznámka

Velmi krátké. Práce šástečně čerpá i z těchto URL: http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-inv.nsf/WWWAllPDocsID/VJEK-6ABGHE?OpenDocument&NAV=1 a http://www.studentzone.cz/clanek-prehled.php?strana=12

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x454600ea7bfce.zip (6 kB)
Nezabalený formát:
Invex.doc (28 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse