Seminarky.cz > Čtenářský deník > Slohové práce > > Motivační dopis-zájem o práci vedoucího na dětském táboře

Motivační dopis-zájem o práci vedoucího na dětském táboře


Kategorie: Popis

Typ práce: Slohové práce

Škola: Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola, Světlá nad Sázavou

Charakteristika: Jedná se o typickou slohovou práci maturitního typu (dopis obsahuje minimálně 250 slov). Práce obsahuje všechny náležité prvky motivačního dopisu. Obsahuje oslovení, je rozdělena do 5 odstavců(úvod, stať závěr).

Obsah

1.
Text

Úryvek

"Vážené vedení dětského centra Pastelka,

reaguji na Váš inzerát, ve kterém hledáte vedoucího uměleckých kroužků pro dětský tábor, který se bude konat od 15. do 31.7. 2011. Považuji se za vhodného kandidáta, jelikož mám v tomto oboru již nějaké zkušenosti, a proto bych se chtěla o toto místo ucházet.
Momentálně studuji pátý ročník oboru Speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity v Praze. V minulém roce jsem se úspěšně zúčastnila volitelného třísemestrového přemětu Arteterapie, jehož zkušeností bych mohla ve Vašem projektu využít. Součástí mého studia je také praktická činnost, díky které jsem tři týdny strávila v mateřské školce, ve společnosti převážně předškolních dětí.
Do ukončení svého středoškolského studia jsem se také aktivně věnovala kroužku keramiky a nyní vedu dětský kroužek podobného typu, který pravidelně navštěvuje okolo deseti dětí ve věku deset až dvanáct let. Každoročně také organizuji výstavy jejich starších spolužáků, které jsou velmi oblíbené.
Od útlého dětství jsem pravidelně jezdila na dětské tábory, později zde působila jako praktikant a v minulém roce jsem se stala vedoucím jednoho z dětských oddílů. Celkově mám velice kladný vztah k dětem, s nimiž se ve svém životě často setkávám.
Doufám, že informace které jsem Vám poskytla, jsou pro Vás přínosné a velice ráda si s vámi pohovořím o možnostech, jak bych mohla být prospěšná vašemu projektu. V případě spolupráce mě prosím kdykoliv kontaktujte na níže uvedeném telefonní čísle, nebo e-mailu.
Děkuji za Váš čas.


Jméno Příjmení
Bydliště
Tel.: 777585736
E-mail: uzivatel@seznam.cz"

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x54b259f5c92fd.zip (8 kB)
Nezabalený formát:
Motivacni_dopis_pastelka.doc (27 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse