Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Hodnocení supermarketu Billa

Hodnocení supermarketu Billa


Kategorie: Public relations

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Jedná se o hodnocení zákazníka na supermarket Billa z pohledu umístěný prodejny, jejího sortimentu, úrovně služeb a dalších hodnotících hledisek.

Obsah

1.
Úvod
2.
Umístění prodejny
3.
Sortiment
4.
Personál a nákupní atmosféra
5.
Další služby
6.
Shrnutí

Úryvek

"Umístění prodejny

Tato prodejna se nachází na páte etapě , je skoro v centru , poblíž je konkurenční supermarket Orel (jiné názvy: Coop , Jednota Konzum , Tempo popřípadě Tip) , dále je za Billou tzv. večerka nebo-li Cukrárna za Orlem ( z názvu je jasné že cukrárna a obchodní dům orel tu byly již před několika lety ) . Dále kousek od prodejny se nachází autobusové stanoviště . Prodejna se nachází na ulici F.S.Tůmy 1331 . Blízko u prodejny asi takovych 100 metrů se nachází nemocnice s poliklinikou . Kolem této lokality bydlí mnoho občanu . Otevřeno v pracovních dnech je od 7:00 do 20:00 i v sobotu , v neděli je od 8:00 do 20:00 . Před prodejnou se nachází parkoviště s 90 parkovacímy místy .
Prodejna má rekonstruovaný přední vchod , byl přidán bankomat (zatím nevykraden ) přední část je prosklená , přední část se rekonstruovala proto aby mohla byt posunuta jen o 8 cm vpřed a přidán bankomat (ten tam do té doby nebyl) .
Strategie firmy je asi taková že dostanou příkazy z hlavní pobočky v Praze a oni to provedou . Sem tam je nějaká akce na nějaký výrobek . Byl zřízen klub Billa , pokud jste členem tak mate vlastní Billa kartu , na kterou dostávate členské slevy .

Sortiment
Z názvu super market je jasné že v tomto obchodě najdeme uplně všechno . Na webových stránkách www.billa.cz je uvedeno že v prodejně je lahůdkové oddělení , prodejna má vlastní řeznictví , chlazené nápoje , noviny a časopisy , saláty , bezhotovostní placení (VISA, EC, MC, American Express) , disponují vlastní pekárnou (prý pečou denně čerstvé pečivo ) a mají Chefmenu jídla (nějaká hotová jidla ne moc chutná ). Tento odstavec je uveden na jejich stránkách ."

Poznámka

Práce potřebuje zebrubnou kontrolu textu.

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x45d6cc3014543.zip (9 kB)
Nezabalený formát:
Hodnoceni_supermarketu.doc (46 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse