Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Pozorování přestupků na světelných křižovatkách

Pozorování přestupků na světelných křižovatkách


Kategorie: Základy společenských věd

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace, Klášterec nad Ohří

Charakteristika: Práce obsahuje tabulky pozorovaných přestupků na dvou světelných křižovatkách. Zjištěné události jsou rozděleny podle pohlaví.

Obsah

1.
Teoretická část
2.
Praktická část
3.
Tabulky

Úryvek

"3. Závěr

K našemu udivení jsme došly ještě k horšímu závěru než jsme doufaly. Nejen, že jsme předpokládaly, že na křižovatce u Policie budou opatrnější, ale taky vstřícnější k asi nejhustšímu provozu v této době. Ovšem na druhé křižovatce už nebylo to tak často, bylo to asi díky tomu, že se vraceli lidé z práce a odjížděli na víkendy ven z města. Myslíme si, že i přes bodový systém, který je u nás v ČR zaveden od 1/7/2006, se tento provoz moc nevylepšil, možná bychom řekly, ba naopak. Mohly bychom na závěr říci, že naše hypotéza byla potvrzena a to v ještě horším světle než jsme předpokládaly."

Poznámka

Autorka této práce pracuje s hypotézou, kterou jsem v celé práci nenašla, nechápu tedy, jak ji může v závěru práce hodnotit. Jazyková kvalita je taktéž velmi pochybná.

PRÁCE BYLA UVOLNĚNA BEZ NÁROKU NA HONORÁŘ

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x464b199dd85ef.zip (7 kB)
Nezabalený formát:
Pozorovani_prestupku.doc (42 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse