Progaming


Kategorie: Počítače/informatika

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Práce velmi podrobně charakterizuje progaming jako rychle se prosazující fenomén. Popisuje jeho vývoj, charakterizuje hráče a ukazuje situace, kdy se záliba stává povoláním. Dále vyjmenovává progamingové typy her. Autor také pátrá po tom, jestli je, nebo není, progaming skutečným sportem.

Obsah

1.
Co je to progaming ?
2.
Je progaming skutečným sportem?
3.
Progaming a jeho vývoj
4.
Sociologie hráče
5.
Progaming jako povolání
6.
Co se hraje

Úryvek

“Sociologie hráče
Jedním z důvodů, proč bývá progaming veřejností často odmítán jako něco negativního, je bezpochyby vize profesionálního hráče jako člověka závislého, který pro trénink nemá čas na nic jiného, špatně se učí, pokud možno nevychází z domu a postupně začíná žít v jakémsi fiktivním světě.
Zde je třeba uvést, že závislost na hrách si může vypěstovat každý bez ohledu na to, jestli se jim věnuje amatérsky, nebo o několik výkonnostních tříd výše. Než o co jiného zde jde pochopitelně o rozumný přístup i o odolnost psychiky jednotlivce.
Je pravdou, že nároky na čas jsou nesrovnatelně vyšší a u elity mohou vystoupat až na deset až dvanáct hodin za den. To však ještě neznamená, že se takový člověk snaží získat úspěch a pozornost touto formou, protože v reálném životě se mu nic nedaří.

Většina progamerů, studuje bez větších problémů a žádnou frustrací netrp. Hraní je pro ně spíše koníčkem a leckdy také dobrým způsobem, jak se podívat po světě a poznat nové zajímavé lidi."

Poznámka

Stručný dvou stránkový referát o progamingu a 10ti stránková prezentace graficky zdařilá prezentace v PowerPointu (*.ppt).

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x46bedbf80812f.zip (1805 kB)
Nezabalený formát:
Progaming.ppt (1896 kB)
progaming.doc (48 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse