Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Projekt markteting - zdravé lahůdkařství

Projekt markteting - zdravé lahůdkařství


Kategorie: Marketing

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Jedná se nejspíš o práci vhodnou prostřední školy, která si za cíl vzala vytvoření projektu zdravého lahůdkářství. Postupně jsou naznačeny jednotlivé kroky, aby mohlo být lahůdkářství otevřeno, dále je slovně ohodnoceno dotazníkové šetření o zájmu o podobný podnik, jaké by mohla mít společnost výstupy a co jsou její slabé stránky.

Obsah

1.
Cíl
2.
Akce
3.
STP
4.
Výsledek
5.
Slabé stránky projektu

Úryvek

"STP:
Využila jsem dotazování odborníků na zdravou výživu a písemných dotazníků, které jsem vyplňovala s náhodnými „potencionálními zákazníky“. Z dotazníků kolemjdoucích vyplynulo, že by se rádi zdravěji stravovali, ale že k tomu nemají nejlepší podmínky. Že na trhu je málo prodejen se zdravou výživou a odborníků, kteří by jim mohli poradit, jak správně dodržovat svou životosprávu. Z rozhovoru s odborníkem na zdravou výživu vyplynulo, že čím dál tím víc přibývá lidí, kteří se starají o své zdraví a jak správně jíst, ale že chybí vyškolení pracovníci, kteří by podávali tyto rady .
Tyto dotazníky vedly k tomu, že 80% lidí by uvítali rozšířit tyto služby na trhu a velice se jim to zamlouvalo a 20% lidí jsou spokojeni s tím, co nyní na trhu je."

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x45aa2df219efa.zip (6 kB)
Nezabalený formát:
Zdrave_lahudkarstvi.doc (27 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse