Seminarky.cz > Seminárky/Referáty > > Zápis z obchodního jednání

Zápis z obchodního jednání

Kategorie: Obchodní jednání

Typ práce: Seminárky/referáty

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Jedná se o přepisy průběhu 2 obchodních jednání, jejichž tématem je příprava meetingu obchodních partnerů.

Obsah

1.
Přivítání
2.
Prezentace firmy
3.
Každoroční setkání investorů
4.
Smlouva
5.
Plán průběhu obchodních partnerů

Úryvek

"Pan Novotný: Také jsem potěšen. Nyní Vám ve zkratce představím námi sestavený plán. Zde je celá verze projektu, kterou si po mé malé prezentaci podrobně prostudujte.

Jako místo ubytování jsme zvolili hotel Zlatý kozel. Jedná se o exkluzivní hotel ve Velkých Popovicích. Velké Popovice leží v Českomoravské vrchovině a to 30 km od Prahy. Tato oblast je známá svou malebnou krajinou a množstvím cenných historických památek jako jsou například: Kostelec nad černými lesy, který je vzdálen 23 km od hotelu. Je zde historické centrum se zámečkem vystavěném v období baroka. Dále 20 km odtud se nachází největší astronomická observatoř v České republice ve městě Ondřejov, 35 km jsou vzdálena archeologická naleziště v Kouřimi a pouhých 42 km je vzdálen snad nejznámější hrad v České republice a tím je Karlštejn
Tento hotel je naprosto perfektní svým vybavením, obsluhou a zároveň svým umístěním. Je rozdělen do tří křídel nebo-li pavilonů tak, že vytvářejí pomyslný trojúhelník. Jak můžete vidět na této fotografii. První pavilon je určen pouze pro ubytované hosty. Druhý pavilon je tvořen jednacími sály, salonky, přijímacími místnostmi a dalšími místnostmi nezbytnými pro jednání. Třetí pavilon je určen pro stravování a volný čas. Tato postranní budova je určena pro veškerý personál.

Nejvhodnějším řešením je objednat pokoje pro dvě osoby. Místnosti jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, faxem a lednicí, ve které budou již předem připraveny různé druhy nápojů. Cena pokoje činí 750,- Kč za den. Vzhledem k tomu, že naše objednávka převyšuje počet 20 pokojů za den, byla by nám umožněna sleva 90.- Kč na den. Celková sleva tedy činí 9.900.- Kč.

V okolí hotelu je vybudován velký sportovní areál s tenisovými kurty, kurty na sguasch, volejbalovými a golfovými hřišti. Dále je zde sauna, masáže, venkovní bazén s vyhřívanou vodou.
Nyní můžeme začít s plány na jednotlivé dny. Rozhodli jsme se, že každému novému zahraničnímu hostu bude nejlepší přidělit jeden vůz, tím nedojde k trapným situacím během cesty a každý si vychutná cestu podle svého přání. Přiletí-li někteří vaši zahraniční partneři společně, pojedou i společně směrem do hotelu. V letištní hale bude každého zahraničního hosta, který nerozumí česky či anglicky očekávat místo řidiče tlumočník a společník v jedné osobě, který mu bude k dispozici po celou dobu pobytu. Tyto tlumočníky jsme vybrali z řad studentů, kteří s námi již dlouhou dobu spolupracují a je na ně opravdu spolehnutí. Zde jsou jejich osobní údaje i s fotografií. V případě, že byste chtěl některého z nich vyměnit, jsme ochotni Vám předložit nabídky dalších uchazečů.

Co se týká dopravy tuzemských hostů: ti kteří jsou z okolí Prahy využijí pravděpodobně vlastní dopravy a ti, kteří se rozhodnou využít Českých drah, budou očekáváni na Hlavním nádraží v Praze. Avšak i hosté s vlastní dopravou budou mít kdykoliv k dispozici námi připravený vůz. Jako jeden z prestižních vozů jsme se vybrali automobily typu AUDI verze A4. Jedná se o vozy velmi prostorné s nadstandardním vybavením. Po dohodě s pobočkou AUDI pro Českou republiku stane se tato firma sponzorem meetingu. Zde jsou uvedeny podmínky tohoto sponzoringu. Firma vyžaduje výhradní právo na dopravu hostů. Součástí požadavků je i vystavení vozů v areálu hotelu. Výhodou tohoto sponzora je 35 procentní sleva za pronájem vozidel."

Vlastnosti

Náhled

STÁHNOUT PRÁCI

 1. SMS platba (ČR) 15 Kč

  Platba prostřednictvím brány mobilního operátora. Pro započetí platebního procesu prosím vyplňte kontrolní kód a stiskněte tlačítko "Zaplatit"

  Po proběhnutí platby budete přesměrováni zpět na tuto stránku, kde najdete odkaz ke stažení práce.


  V případě potíží s realizací platby se neváhejte obrátit na infolinku poskytovatele služby, společnost Advanced Telecom Services s.r.o., na čísle +420 776 999 199

  Nápověda pro zákazníky Telefónica O2:

  1. Vyplňte Vaše číslo na mobil, zvolte jako operátora Telefónica O2 a klikněte na POTVRDIT.
  2. Zobrazí se Vám informace, že SMS byla odeslána.
  3. Na mobilní telefon Vám bude doručena SMS zpráva s odkazem.
  4. Klikněte na odkaz v SMS zprávě, budete propojeni na platební bránu společnosti Telefónica O2. Zde potvrďte platbu.
  5. Na internetu se zobrazí výsledek proběhlé platby.
  Pro úspěšnou realizaci platby je nutné mít aktivní službu „O2 platba“. Služba je většinou aktivní automaticky, takže není třeba nejdřív nic aktivovat.

  Nápověda pro zákazníky Vodafone:

  1. Vyplňte Vaše číslo na mobil, zvolte jako operátora Vodafone a klikněte na POTVRDIT.
  2. Dojde k přesměrování na Vodafone portál.
  3. Potvrďte Vaše mobilní číslo kliknutím na DALŠÍ. .
  4. Na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s kódem.
  5. Zadejte tento kód do formuláře, klikněte na OK.
  6. Objeví se Vám údaje o platbě, kterou potvrďte kliknutím na POKRAČOVAT.
  7. V té chvíli proběhne platba, o jejímž výsledku Vás informuje došlá SMS zpráva.
  Pro úspěšnou realizaci platby je nutné mít aktivní službu „M-peněženka“. Služba je většinou aktivní automaticky, takže není třeba nejdřív nic aktivovat.

  Nápověda pro zákazníky T-mobile:

  1. Vyplňte Vaše číslo na mobil, zvolte jako operátora T-mobile a klikněte na POTVRDIT.
  2. Dojde k přesměrování na T-mobile portál, potvrďte zde svůj souhlas s podmínkami platby.
  3. Pokud máte na T-zones účet, přihlaste se a pokračujte bodem 7.
  4. Pokud účet na T-zones nemáte, vepište do formuláře svoje mobilní číslo a klikněte na ODESLAT ČÍSLO.
  5. Přijde Vám SMS zpráva s kódem.
  6. Vepište kód jako heslo do formuláře a klikněte na PŘIHLÁSIT.
  7. Objeví se Vám údaje o platbě, které potvrďte kliknutím na tlačítko ZAPLATIT.
  8. V té chvíli proběhne platba, o jejímž výsledku Vás informuje došlá SMS zpráva.
  Pro úspěšnou realizaci platby je nutné mít aktivní službu „M-platba“. Služba je většinou aktivní automaticky, takže není třeba nejdřív nic aktivovat.
 2. Platit kartou 15 Kč

  Platba kartou. Pro započetí platebního procesu prosím vyplňte kontrolní kód a stiskněte tlačítko "Zaplatit"

  Po proběhnutí platby budete přesměrováni zpět na tuto stránku, kde najdete odkaz ke stažení práce.


  Po odeslání kontrolního kódu budete přesměrováni do platební brány GP webpay, kde zadáte údaje potřebné pro platbu. Platbu dokončíte stisknutím tlačítka "ZAPLATIT".

  Akceptované karty: VISA, VISA Electron, V PAY, MasterCard, Maestro.

 3. Koupit za kredity - 10 Kč >>> ZVÝHODNĚNÁ CENA!
  Jedním stiskem tlačítka, obratem a za výhodnou cenu!
  JEN PRO REGISTROVANÉ UŽIVATELE
  Cena za stažení je pouze 180 kreditů (=10Kč).
 4. SMS platba (Slovensko) - 0,60€
  Stahovací kód k této práci získáte do několika minut se službou mobilního operátora Premium Rate SMS.
  Zašlete SMS zprávu ve tvaru: SEMmezera467
  - na telefonní číslo: 8877
  Cena jedné SMS je 0,60€ včetně DPH. Pro využití SMS platby je třeba mít aktivovanou službu Premium Rate SMS. Službu technicky zajišťuje Advanced Telecom Services, s. r. o.
  SMS musí být ve formátu TEXT, bez diakritiky a bez formátování (tj. základní velikost a typ písma). Stahovací kód je použitelný pouze pro tuto práci a je platný až do uzavření okna internetového prohlížeče.
  Stahovací kód přijde obratem na mobil, je platný 24 hodin a lze jej zadat celkem dvakrát.
  Pro stažení této práce zadejte stahovací kód (bez uvozovek):


Důležité informace: Provedením mobilní platby, odesláním SMS, platbou kredity, platbou kartou nebo převodem z účtu souhlasíte s Podmínkami stahování.
Veškeré informace o platbách si můžete přečíst zde.
Máte při placení nebo stahování práce problém? Odpovědi na časté problémy najdete zde nebo kontaktujte naší podporu.

Diskuse