Seminarky.cz > Maturitní otázky > > > Zdraví a nemoci, návštěva u lékaře - maturitní otázka anglicky 5/6

Zdraví a nemoci, návštěva u lékaře - maturitní otázka anglicky 5/6


Kategorie: Angličtina

Typ práce: Maturitní otázky

Škola: nezadáno/škola není v seznamu

Charakteristika: Jedná se o vypracovanou maturitní otázku z angličtiny, která se věnuje popisu lidských chorob, jejich léčení a toho, jak probíhá návštěva u lékaře. Autor do práce uvedl i některé osobní informace z této oblasti. Předchozí maturitní otázku naleznete zde Sport a hry - maturitní otázka anglicky 4/6, následující Jídlo a stravování v restauraci - maturitní otázka anglicky 6/6.

Obsah

1.
Úvod
2.
Druhy nemocí
3.
Dětské nemoci
4.
Civilizační nemoci
5.
U lékaře
6.
V nemocnici

Úryvek

" There are various types of diseases – slight or serious, infectious, curable but incurable, too. Slight illnesses are for example a cold, a cough, a sore throat or a headache. When we do not have a fever but just a raised temperature we do not have to go to a doctor. We drink warm tea with lemon and honey, are in bed and we sweat. To the serious diseases belongs for example diabetes, pneumonia, cancer or AIDS (acquired immunodeficiency syndrome).
Almost every child has ever gone through various children´s ailments, such as measles, rubella, varicella, mumps or scorch. These illnesses are mostly infectious. Earlier have also appeared polio and decline (tuberculosis) but nowadays children are vaccinated against these illnesses.
In today´s society many people suffer from civilization diseases, especially from cancer, heart attack, stroke and AIDS. Many older people suffer from atherosclerosis, high blood pressure and rheumatism."

Vlastnosti

STÁHNOUT PRÁCI

Práci nyní můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Zabalený formát ZIP: x461d2434937e1.zip (6 kB)
Nezabalený formát:
Health_and_diseases_Seeing_a_doctor..doc (27 kB)
Práce do 2 stránek a práce uvolněné zdarma (na žádost autorů nebo z popudu týmu) jsou volně ke stažení.

Diskuse