Biologie (6) Fyzika (9) Geografie (8) Chemie (28) Medicína (14) Ošetřovatelství (4) Přírodní - ostatní (34) Veterinární medicína (2) Zemědělství (2)
Název Goodness Staženo

Obecná osteologie - skripta

Tato práce popisuje základní stavbu a vývoj kostí. Autor se zabývá problematikou kostní dřeně, okostice i vazivového obalu. Zmiňuje průběh cév a nervů... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína

221x

Organická chemie pro střední školy

Uhlovodíky - základní poznatky, definice, rozdělení (alkany (definice, názvosloví, příklady, vlastnosti), cykloalkany (definice, příklady, vlastnosti)... (detail)

Typ školy: SŠ

Kategorie: Chemie

219x

Měření momentu setrvačnosti z pohybové rovnice

Jedná so o protokol z laboratorního měření, kde bylo úkolem změřit moment setrvačnosti setrvačníku. Naleznete zde všechny nezbytné formální prvky i vý... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Fyzika

181x

Teraristika, aneb teorie pro odborníky

Tento text seznamuje se základy teraristiky. Zabývá se chovatelskou legislativou, Cites, karanténou a transportem terarijních zvířat, jejich nemocemi,... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Přírodní - ostatní

155x

Historie chemie

... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Chemie

144x

Paliva a maziva v chemii

Vše o kapalinách a mazivech používaných v automobilech a zemědělských strojích. Práce velmi podrobně popisuje vlastnosti všech paliv a maziv, spolu s ... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Chemie

143x

Vnímání barev lidským okem

Text popisuje vnímání lidského oka z pohledu teorie barev. Rozebírá jeho stavbu a popisuje děje při zrakovém vjemu. Je zde věnována pozornost také def... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Psychologie, Biologie


123x

Měření tíhového zrychlení z doby kmitu matematického kyvadla

Jedná se o protokol z laboratorního měření z fyziky. Naleznete zde všechny nezbytné formálnosti, které musí protokol obsahovat a také výpočet nejistot... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Fyzika

120x

Anatomie - studijní materiál

Práce je studijním materiálem z anatomie. Jedná se o představení všech typů živých tkání, dále jsou představeny názvy kostí, svalů, orgánů a soustav. ... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína

111x

Anorganická chemie pro střední školy

Atom - stavba elektronového obalu atomu, orbitaly, vrstvy. Zásadotvorné oxidy - definice, příklady, rozdělení, názvosloví, grafické vzorce, chemické v... (detail)

Typ školy: SŠ

Kategorie: Chemie

105x
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »  [10]