Biologie (6) Fyzika (9) Geografie (8) Chemie (18) Medicína (14) Ošetřovatelství (3) Přírodní - ostatní (32) Veterinární medicína (1) Zemědělství (1)
Název Goodness Staženo

Organická chemie pro střední školy

Uhlovodíky - základní poznatky, definice, rozdělení (alkany (definice, názvosloví, příklady, vlastnosti), cykloalkany (definice, příklady, vlastnosti)... (detail)

Typ školy: SŠ

Kategorie: Chemie

214x

Obecná osteologie - skripta

Tato práce popisuje základní stavbu a vývoj kostí. Autor se zabývá problematikou kostní dřeně, okostice i vazivového obalu. Zmiňuje průběh cév a nervů... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína

158x

Historie chemie

... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Chemie

144x

Paliva a maziva v chemii

Vše o kapalinách a mazivech používaných v automobilech a zemědělských strojích. Práce velmi podrobně popisuje vlastnosti všech paliv a maziv, spolu s ... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Chemie

142x

Teraristika, aneb teorie pro odborníky

Tento text seznamuje se základy teraristiky. Zabývá se chovatelskou legislativou, Cites, karanténou a transportem terarijních zvířat, jejich nemocemi,... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Přírodní - ostatní

113x

Anatomie - studijní materiál

Práce je studijním materiálem z anatomie. Jedná se o představení všech typů živých tkání, dále jsou představeny názvy kostí, svalů, orgánů a soustav. ... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína

107x

Anorganická chemie pro střední školy

Atom - stavba elektronového obalu atomu, orbitaly, vrstvy. Zásadotvorné oxidy - definice, příklady, rozdělení, názvosloví, grafické vzorce, chemické v... (detail)

Typ školy: SŠ

Kategorie: Chemie

105x

Didaktika geografie I. - skripta

Jedná se o kompletní skripta distančního vzdělávání, týkající se didaktiky geografie. Skripta didaktiku geografie vymezují, stanovují její cíle, mater... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Pedagogika, Geografie

103x

Cvičebnice anorganické chemie

... (detail)

Typ školy: SŠ

Kategorie: Chemie

92x

Geografie světového hospodářství - skripta

Jedná se o povinná skripta ke kurzu Geografie světového hospodářství. Práce poskytuje stručný přehled územní problematiky světového hospodářství a pro... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Světová ekonomika, Geografie

90x
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »