Biochemie a biofyzika (2) Biologie (4) Ekologie (7) Fyzika (1) Genetika (1) Geografie (1) Geologie (1) Medicína (8) Mikrobiologie (1) Ošetřovatelství (1) Přírodní - ostatní (1) Přírodní vědy - cizojazyčné práce (1)
Název Goodness Staženo

Konrád Lorenz: Osm smrtelných hříchů - referát o knize

Referát o knize, v níž se prolíná filozofie v úvahách o nejobecnějších otázkách lidského života s informacemi ekologického a sociologického charakteru... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Sociologie, Ekologie

1386x

Konrád Lorenz: Takzvané zlo - výpisky ze 2. a 4. kapitoly

Práce jen v hrubých obrysech popisuje obsah 2. a 4. kapitoly z knihy Konrada Lorenze Takzvané zlo, která se věnuje etologii. Kapitoly pojednávají o př... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Přírodní - ostatní

234x

Potíže s polykáním – časté a opomíjené - výtah z článku

Práce je výtahem z článku "Potíže s polykáním – časté a opomíjené" uveřejněném v časopise Diagnostika a terapie poruch komunikace. Věnuje se funkci po... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína, Ošetřovatelství

210x

Školní atlas České republiky (Geodézie) - hodnocení

Jedná se o hodnocení publikace Školní atlas České republiky, který byl již několikrát revidován. Práce se věnuje popisu jeho nového vydání od nakladat... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Geografie

188x

Gerhard Leibold: Mentální anorexie: Příčiny, průběh a nové léčebné metody

Práce předkládá podrobné výpisky z knihy Gerharda Leibolda Mentální anorexie, která prosazuje bio-psycho-sociální přístup k této poruše příjmu potravy... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Psychologie, Medicína

108x

Hradíra, Mornstein: Lékařská biofyzika a přístrojová technika - výpisky

Jedná se o zpracování výpisků z knihy Lékařská biofyzika a přístrojová technika, zmíněny jsou vlivy techniky na lidský organismus, konkrétně se jedná ... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Medicína

93x

Mechanismus cytoxických účinků kyseliny indolyctové - abstrakt anglicky

Jedná se o abstrakt k odbornému vědeckému článku, jehož autory jsou Mariza Pires de Melo, Thais Martins de Lima, Tania Cristina Pithon-Cur a Rui Curi.... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Biochemie a biofyzika, Přírodní vědy - cizojazyčné práce

75x

Oční protetika a její indikace

Přehledně zpracované výpisky charakterizují ve své úvodní části druhy očních protéz a poté sledují výrobu skleněných a akrylových protéz. V následujíc... (detail)

Typ školy: VOŠ

Kategorie: Medicína


52x

Erazim Kohák: Zelená svatozář. Kapitoly z ekologické etiky; kolektiv autorů: Myslet jako hora. Shromáždění všech bytostí

Práce podrobným způsobem rekapituluje myšlenky a tvrzení obsažené v knize Erazima Koháka Zelená svatozář. Seznamuje se strukturou knihy a po jednotliv... (detail)

Typ školy: VŠ

Kategorie: Filozofie, Ekologie

23x

První pomoc, diagnostika a léčba onemocnění - výpisky ke zkoušce na VOŠ

Jedná se o výpisky sloužící jako učební materiál ke zkoušce na VOŠ sociálně právní. V práci jsou uvedeny základní informace o projevech s příčinách rů... (detail)

Typ školy: VOŠ

Kategorie: Medicína

18x
1  2  3  »